Aktualności

18
marca
2018

Warsztaty rękodzielnicze.

Dnia 17.03.2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się zajęcia rękodzielnicze podczas których wykonywano ozdoby Wielkanocne. DZIĘKUJEMY wszystkim za udział. 

czytaj dalej...
18
marca
2018

Szkolenie komputerowe dla seniorów.

W Gminnym Ośrodku Kultury odbywa się kurs komputerowy dla emerytów i seniorów z naszej gminy. Kurs kierowany jest dla osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w grupach po 10 osób. Seniorzy uczą się pisania i edytowania tekstów, wyszukiwania informacji w Internecie, korzystania z poczty elektronicznej. Dodatkowo wszyscy kursanci uzyskają dostęp do platformy stworzonej specjalnie dla seniorów, dzięki której również po kursie będą mogli samodzielnie dokształcać się i podnosić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzą: Justyna Majewska i Lidia Pawełek. Zakończenie kursu odbędzie się 05.04.2018r. w GOK-u.

czytaj dalej...
07
lutego
2018

Spotkanie Noworoczne Hucisko Jawornickie.

Dnia 04.02.2018r w Remizie OSP w Hucisku Jawornickim odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Hucisko Jawornickie. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Pan Stanisław Petynia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pod przewodnictwem księdza proboszcza Bogdana Potocznego. Część artystyczną przygotowała młodzież Szkoły Podstawowej z Manasterza. Do tańca przygrywała Kapela Ludowa "Klika z Jawornika". Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
07
lutego
2018

Spotkanie Noworoczne Hadle Szklarskie i Kańczuckie.

Dnia 03.02.2018r w ZPP w Hadlach Szklarskich odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Hadle Szklarskie i Hadle Kańczuckie. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia i Proboszcz Parafi ks. Adam Hus. Część artystyczną przygotowały dzieci z przedszkola w Hadlach Szklarskich i Zespół Ludowy "Hadlanie". Kapela Ludowa "Klika z Jawornika" przygrywała wszystkim do tańca. Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
31
stycznia
2018

Spotkanie Noworoczne Manasterz i Zagórze.

Dnia 28.01.2018r w Remizie OSP w Manasterzu odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Manasterz i Zagórze. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia. Część artystyczną przygotowała młodzież Szkoły Podstawowej im. Jana Kantego z Manasterza, a Kapela Ludowa "Klika z Jawornika" przygrywała do tańca. Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
31
stycznia
2018

Spotkanie Noworoczne Jawornik Polski - Przedmieście i Widaczów

Dnia 27.01.2018r w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście i Widaczów. Seniorów przywitał Wójt Gminy Pan Stanisław Petynia, Dyrektor Szkoły Romana Dubas, ksiądz katecheta Grzegorz Gładysz, sołtys wsi Jawornik Przedmieście Ryszard Mikulec i Przewodniczący Rady Gminy Marek Makarski. W części artystycznej udział wzięli uczniowie naszej szkoły i Stowarzyszenie Tradycji i Kultury Wiejskiej "Jawornik". Do tańca przygrywała kapela "Klika z Jawornika". Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie i miłą atmosferę.

czytaj dalej...
14
stycznia
2018

Jasełka 2018

W dniu 14.01.2018r. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Jaworniku Polsklim wystawiło w budynku "Technitex-u" Jasełka. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim aktorom, publiczności oraz organizatorom.

czytaj dalej...
14
stycznia
2018

Zajęcia plastyczno - techniczne w Hadlach Szklarskich

Czas zbliżających sie Świąt Bożego Narodzenia, można było poczuć w filii Biblioteki Publicznej i Wiejskiego Domu Kultury w Hadlach Szklarskich na zajęciach plastyczno - technicznych.

Anna Pieniążek.

czytaj dalej...
12
stycznia
2018

Przedświąteczne zajęcia plastyczne w GOK-u

Wszystkie wykonane prace zostały przekazane w formie upominków uczestnikom "IX Przeglądu Kolęd i Pastorałek" w Manasterzu.

czytaj dalej...
12
stycznia
2018

Przedświąteczne zajęcia plastyczne

 

W okresie przedświątecznym w ramach współpracy pomiędzy Biblioteką Szkolną i Wiejskim Domem Kultury w Manasterzu zostały zorganizowane zajęcia plastyczne. Uczestnicy zajęć wykonywali stroiki i ozdoby świąteczne związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Kunszt wykonanych prac przedstawiają załączone zdjęcia.

Wiejski Dom Kultury w Manasterzu składa serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom zajęć plastycznych.

Jolanta Żaczek

czytaj dalej...

< 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >

Strona GOK w Jaworniku Polskim
Strona główna - GOK Jawornik Polski Strona główna GOK Jawornik Polski Kontakt