Aktualności

05
stycznia
2014

V Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

W niedzielę 5 stycznia w Wiejskim Domu Kultury w Manasterzu odbył się „Przegląd Kolęd i Pastorałek”. Celem Przeglądu jest ukazywanie ciągle aktualnych walorów kolęd i przyśpiewek świątecznych oraz umożliwienie artystom zaprezentowanie się przed szeroką publicznością.

czytaj dalej...
05
stycznia
2014

Sylwester 2013/2014

Zapraszamy do galerii zdjęć

czytaj dalej...
05
stycznia
2014

Otwarcie budynku "Technitexu"

Dnia 27.12.2013r w Jaworniku Polskim dokonano uroczystego otwarcia i oddania do użytku budynku "Technitexu" .

czytaj dalej...
30
listopada
2013

Warsztaty z papieru GOK Jawornik Polski

W Gminnym Ośrodki Kultury w Jaworniku Polskim odbyły się warsztaty wykonywania ksiąg pamiątkowych z papieru i kwiatów z bibuły. Warsztaty skierowane były do mieszkańców GminyJawornik Polski. Wykonane przez uczestników warsztatów księgi to wspaniały prezent z okazji np. ślubu, urodzin, imienin, 18 urodzin i innych okazji. Zajęcia zostały zorganizowane przy współpracy z Lokalną Grupą Działania "Pogórze Przemysko-Dynowskie".

czytaj dalej...
11
listopada
2013

11 LISTOPAD - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Narodowe Święto Niepodległości w naszej gminie rozpoczęło się przemarszem pocztów sztandarowych, organizacji i władz samorządowych w asyście Orkiestry Dętej z Dylągówki z rynku do kościoła parafialnego w Jaworniku Polskim, gdzie rozpoczęła się Msza Święta pod przewodnictwem księdza proboszcza Tadeusza Pieniążka i księdza Krzysztofa Zwolińskiego.

czytaj dalej...
14
października
2013

Dwa pierwsze miejsca dla Stowarzyszenia Tradycji i Kultury Wiejskiej „Jawornik”

6 października w miejscowości Morawsko odbyła się impreza plenerowa pt. "Nad Morawskim Łęgiem”, podczas której prezentowały się z tradycyjnym jadłem zespoły folklorystyczne i Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia z powiatu przemyskiego, jarosławskiego oraz przeworskiego.

czytaj dalej...
12
września
2013

Dożynki Gminne 2013

W dniu 25 sierpnia 2013 r. w Widaczowie odbyły się Dożynki Gminne.

Jest to impreza cykliczna, organizowana corocznie w drugiej połowie sierpnia. Dożynki tradycyjnie rozpoczęły się uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Jaworniku Polskim z udziałem przedstawicieli naszej Gminy, Powiatu, rolników i mieszkańców, aby podziękować Bogu za obfite plony naszej ziemi i prosić o łaski na cały rok.

czytaj dalej...
18
sierpnia
2013

Wakacje w GOK-u

W okresie wakacyjnym w Gminnym Ośrodku Kultury w Jaworniku Polskim odbywały się spotkania zuchów, zajęcia taneczne, warsztaty rękodzielnicze oraz wycieczka rowerowa.

czytaj dalej...

< 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >

Strona GOK w Jaworniku Polskim
Strona główna - GOK Jawornik Polski Strona główna GOK Jawornik Polski Kontakt