Aktualności

05
lutego
2016

Spotkanie Noworoczne - Hucisko Jawornickie

Dnia 24.01.2016r w Remizie OSP w Hucisku Jawornickim odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Hucisko Jawornickie. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialny. Część artystyczną przygotowała młodzież ZS Nr. 2 z Manasterza, Kabaret "Nie ma Mocnych" i Kapela Ludowa "Jaworniczanie". Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
05
lutego
2016

Spotkanie Noworoczne - Hadle Szklarskie i Hadle Kańczuckie

Dnia 23.01.2016r w ZPP w Hadlach Szklarskich odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Hadle Szklarskie i Hadle Kańczuckie. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia i Proboszcz Parafi ks. Stanisław Śliwa. Część artystyczną przygotowała młodzież ZS Nr. 1 z Jawornika Polskiego, Zespół Ludowy "Hadlanie" i Kapela Ludowa "Jaworniczanie". Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
05
lutego
2016

Spotkanie Noworoczne - Manasterz i Zagórze

Dnia 17.01.2016r w Remizie OSP w Manasterzu odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Manasterz i Zagórze. Seniorów przywitał Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia. Część artystyczną przygotowała młodzież ZS Nr. 2 im. Jana Kantego z Manasterza i Kapela Ludowa "Jaworniczanie". Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
05
lutego
2016

Spotkanie Noworoczne - Jawornik Polski, Przedmieście i Widaczów

Dnia 16.01.2016r w ZS nr. 1 im. Jana Pawła II w Jaworniku Polskim odbyło się Spotkanie Noworoczne - Dzień Babci i Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Jawornik Polski, Jawornik Przedmieście i Widaczów. Seniorów przywitał Wójt Gminy Stanisław Petynia, Przewodniczący Rady Gminy Marek Makarski i Dyrektor Szkoły Romana Dubas. W części artystycznej udział wzięli uczniowie naszej szkoły, Zespół Śpiewaczy "Jawor" i Kapela Ludowa Jaworniczanie. Gościnnie wystąpił Chór "Cantilena" z Rzeszowa. Dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę.

czytaj dalej...
08
stycznia
2016

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Manasterzu

Tegoroczne Święto Trzech Króli upłynęło pod znakiem muzyki. W sali WDK w Manasterzu odbył się noworoczny przegląd "Kolęd i Pastorałek", zorganizowany przez Wójta Gminy Jawornik Polski Stanisława Petynię oraz Gminny Ośrodek Kultury. Licznie zgromadzeni mieszkańcy wysłuchali utworów w wykonaniu lokalnych artystów. Na początku zaprezentowało się Stowarzyszenie Tradycji i Kultury Wiejskiej "Jawornik". Następnie wystąpiła młodzież ZS w Jaworniku Polskim i ZS w Manasterzu oraz Zespół Ludowy "Hadlanie". Pięknym podsumowaniem tego muzycznego wydarzenia była współna kolęda "Wśród Nocnej Ciszy". Noworoczny przegląd był okazją do wspólnego przeżywania świątecznego czasu. Dziękujemy za mile spędzone popołudnie.

czytaj dalej...
02
stycznia
2016

Sylwester 2015

W imieniu organizatorów tegorocznego balu Sylwestrowego, który odbył się w Pałacu ZPP w Halach Szklarskich, dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za wspaniałą wspołną zabawę oraz zapraszamy w przyszłym roku.

27
grudnia
2015

Przegląd Kolęd i Pastorałek

ZAPROSZENIE

Wójt Gminy Jawornik Polski
Gminny Ośrodek Kultury

SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ

NA

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Który odbędzie się dnia 06.01.2016r
o godz. 15:00 w budynku WDK w Manasterzu.

26
grudnia
2015

Kolędnicy z Jawornika Polskiego

Stowarzyszenie Tradycji i Kultury Wiejskiej "Jawornik" przygotowało występ grupy kolędniczej. W okresie Świątecznym i Noworocznym kolędnicy odwiedzą ze swoim przedstawieniem i życzeniami mieszkańców naszej gminy.

czytaj dalej...
25
grudnia
2015

Remont Pałacu w Hadlach Szklarskich

Dnia 27.11.2015r został oddany do uzytku świeżo wyremontowany budynek Pałacu w ZPP w Hadlach Szklarskich. Otwarcia dokonali: Wójt Gminy Jawornik Polski Stanisław Petynia, Przewodniczący Rady Gminy Marek Makarski oraz ks. Stanisław Śliwa. W otwarciu udział wzięli mieszkańcy gminy oraz zaproszeni goście.

03
grudnia
2015

Nabór do Zespołu Wokalnego

Aby uzyskać wiecej informacji kljiknij czytaj dalej...

czytaj dalej...

< 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 >

Strona GOK w Jaworniku Polskim
Strona główna - GOK Jawornik Polski Strona główna GOK Jawornik Polski Kontakt